Napíšete mi také své doporučení?

Mentoring

Konzultace

prodejní stránka

Kampaňová přípravka

Dokonalý plán

Chcete mi také napsat referenci?
Vyberte si vaši oblíbenou platfotmu a nebo všechny.

Děkuji

Mentoring

Sabina je generátor nápadů a návrhů na nové služby. Dala mému podnikání úplně nový rozměr.

„Mentoring se Sabinou je tedy sakra jízda. Z každé naší konzultace jsem naprosto vyždímaná a zároveň neuvěřitelně nabitá. Cukají mi nervy a chtějí okamžitě vyrazit do akce. Sabina totiž přímo hýří nápady a návrhy na nové projekty. Kombinace marketingu a šamanství nemá absolutně chybu, dala mému podnikání úplně nový rozměr a já nepřestávám děkovat okolnostem, které mi tuhle čarodějku do cesty přivedly. Určitě s ní chci spolupracovat i nadále a totéž doporučuji každému, kdo chce dát energii svému byznysu.“

Božena Mikulová – Boží texty

Pochopila jsem principy i souvislosti prodeje a nebojím se být vidět. Sabča mě svou energií nakopla k akci.

 „Se Sabčou jsem již absolvovala dvouměsíční mentoring, protože jsem potřebovala řešit marketing. Sabča házela jeden nápad za druhým, že jsem z každé schůzky měla 5 popsaných stránek. Její energie přelétla i na mě a lecos jsem pochopila, uviděla a naučila jsem se nebát být vidět. Do té doby to bylo spíš nevím jestli to není moc. Ne není, řekne Sabča. Domluvili jsme se na další spolupráci a já se moc těším. Děkuji Šárka“

Šárka Štroufová – Souhvězdí žen

Mé sny se plní, díky mentoringu se Sabinou.

Spolupráce se Sabinou Hrabovskou jako business mentorkou vřele doporučuji. 

Sabina je jako mentorka ne velmi schopná. Ne ten správný člověk na svém místě. Sabina je povolaná. Nejenže operuje dovedností rozvíjet u svých studentů praktické dovednosti v online businessu nepostradatelné, jako jsou tabulky, plánování, tvorba prodejky a tvorba funnelů, ale zvládne podržet, motivovat, ale hlavně: citlivě a pevně nasměrovat. Sabina vás vaše chyby nenechá opakovat. Sabina na ně zareaguje hned. Hned budete vědět, co máte dělat nebo co naopak dělat nemáte, aby vás to nepřišlo mimimálně energeticky draho.

Jako Sabinina VIP klientka máte Sabininu plnou pozornost a péči. Sabina jedná intuitivně a zcela cíleně. Poslechnete Sabininých rad? Vystřelíte raketově během chvíle. Důkaz?

V jeden moment jsem se už kutálela od ničeho nikam. Zamrzla jsem a ne a ne se posunout dál. Sabina se mě snažila motivovat a postrkovat k činům jak to šlo. Nic. A pak přišel návrh na networking. Tam jsem si musela ujasnit kdo jsem a co dělám. Cítím, že mé sny se plní. A na jejich cestě cítím, že se mi plní i ty businessové a finanční. A to díky Sabině, která byla dostatečně podporující, dostatečně praktická a dostatečně pevná. Díky Sabi. Doufám, že my dvě spolu jedeme dál. Já se tě rozhodně držet budu. 😊

Ilona Navarová - Mentorka komunikace

Kampaňová přípravka

Do kampaňové přípravky jsem se přihlásila po absolvování kurzu o prodejce, protože mi Sabina osobně, ale také způsob jakým věci vysvětluje, velmi konvenuje. Sabča se s věcmi nepáře, na druhou stranu je schopna se během relativně krátké doby dostat k jádru věci a velmi lidsky a pochopitelně to vysvětlit. Prodej a kampaně pro mne vždycky bylo na hranici s magií - "jako jasně, že to někdo zvládá, ale já to určitě nebudu". Díky tomuto kurzu jsem se naučila vidět věci v těch správných souvislostech a taky to, že příprava kampaně není žádná raketová věda. Nevím, jestli si kampaně budu užívat a dělat je sama i v budoucnosti, ale vím, co k nim potřebuji, jak chci, aby vypadaly, jaké mají mít výsledky, a s tímto se už externí spolupráce hledá daleko snáz. Absolutní prozření jsem zažila, když nám Sabina vysvětlovala práci se statickými a aktivními bonusy. Vím, že to pro některé nemusí být tak zásadní, ale pro mne to znamenalo porozumět tomu, proč nemám takové výsledky, které bych mít mohla. Všeobecně každý modul byl přínosný, a i kdybych to všechno věděla už předtím, tak bych do kurzu stejně šla jenom proto, abych se dozvěděla o časové posloupnosti a plánování samotné kampaně. Upřímně si myslím, že jsem dostala mnohem víc než, co jsem si zaplatila. Sabi, obávám se, že se mne jen tak nezbavíš 🙂 S lidmi jako jsi Ty je radost spolupracovat. Děkuji!

Tereza Žáčková Motalová

Life Coach a školitelka pravidel úspěchu

Na kurz jsem šla ve chvíli, kdy jsem měla pár kampaní za sebou, ale pořád mi tam něco chybělo a chtěla jsem se zlepšit - udělat pořádný skok. Navíc se mi kurz hodil i termínově, kdy jsem si plánovala konkrétni kampaň s jasným termínem na můj program. Vycházela jsem z minulých zkušeností, ale Sabča mi dala jasný obraz toho, kde přesně jsem chyby dělala, co opravit a jak se na situaci připravit. Videa nebyly okecávací, ale jasná, stručná, rovnou k věci a vše podstatné. Vynikající byla i Sabči osobní podpora na ZOOMu, kdy jsme procházeli nejen naše otázky, ale dostávaly i zpětnou vazbu na náš pokrok. Vždy jsem měla pocit, že mne posouvá a jsem fakt na kampaň připravená. 😊

Kristýna Vosyková

Mentorka obsahového marketingu

S referencí pro Sabinu jsem si dala na čas..
Protože jsem chtěla zažít při své kampani výsledky její Kampaňové přípravky přímo v akci.
A mohu říci, že tak, jak se mezi podnikatelkami bavíme o přelomových programech a kurzech, tenhle byl pro mě jedním z nich.
Díky tomuto kurzu jsem konečně opravdu POCHOPILA, jak má být kampaň k online kurzu poskládaná, co vše má obsahovat, jak si spočítat vše časově dopředu, jaké pomocné prostředky použít a vytvořit. A to pěkně krok za krokem.
A ano, bylo to pro mě náročné. Hodně. Protože jak jsou pro mě lehké mé odlišné dary, tak toto logické uspořádání podle plánu mě učilo jiné cesty. Které mi ale dávají smysl!
Vím, že jsem ještě nevyužila vše načerpané na plné maximum, třeba propagace ve skupině se u mě sešla s nachlazením a vím, že jsem plně nevyužila všech možností, co bych měla využít. Alespoň vím, co si nachystat lépe na příště.
Pochopit celý ten proces se mi povedlo díky skvěle vedeným a uspořádaným lekcím i díky Sabinině  nadstandartní podpoře v našich společných setkáních i při osobních konzultacích.
Za sebe naprosto doporučuji a velmi děkuji!

Milena Kořínková-Čaromila

Celostní fyzio a aroma terapeutka

Prodejní stránka

Ve všech podnikatelských kurzech se učí jak psát prodejku, ale nikdo to nemá uchopené tak detailně, jako Sabina. Nenechá tě psát dlouhé texty o ničem, pěkně tě nasměruje na tvého IKK a vysvětlí co za informace od tebe čeká. Pomůže ti to celé účesat tak, aby stránka fungovala, (čti prodávala). Vřele doporučuji si timto kurzem se Sabinou projít. Děkuji.

Iveta Dušátková

Kurz rozhodně doporučuji. Díky kurzu vím, jak vytvořit stručnou, trefnou a na mou ideální klientku zaměřenou prodejní stránku. Jak ji strukturovat, aby ji přečetli i "nečteči". A vím ne jen co a jak, ale i proč právě tak. Vím, jak o tvorbě přemýšlet. Navíc jsme získali i spoustu technických návodů, postupů a návazností. Je znát, že Sabina ví, o čem mluví. A také je znát, že jí záleží na každé účastníci. Odpovídá na dotazy, dává hodnotnou zpětnou vazbu, komunikuje, což vnímám jako velmi zásadní.
Děkuji! Tvůj kurz je smysluplný, praktický, promyšlený 👌

Ludmila Klímková

Acess Bars

Tenhle kurz je skvělý. Rozhodně doporučuji, Sabča se věnuje poctivě každému dotazu, na vše reaguje, pomáhá a nenechá nikoho usnout na vavřínech. Napíše názor a nezapomene připsat ... vylepši to a koukneme na to znovu. Prostě je opravdu nápomocná a chce, abychom došli do cíle. Perfektní osobní podpora a super přístup.

Radka Senk

Začínam s online podnikaním, a potrebujem vytvoriť predajnú stránku na svoje služby. V kurze som sa chcela naučiť ako ju správne vytvoriť tak, aby naozaj oslovila zákazníkov a predávala. A bola to úžasná "jazda". Kurz je výborne štrukturovaný. Každý deň nové, stručné videá, plné poznatkov, praktických tipov, rád a Sabinkinej podpory. Všetko bolo uvedené v príručke, mohla som "tvoriť" kedy som chcela. Už rozumiem ako osloviť klienta, ako vytvoriť ponuku pre neho, ako má vyzerať funkčná predajná stránka. Všetko bolo pre mňa nové a v Sabinkinom podaní veľmi zrozumiteľné. Je profesionálka s úžasným prejavom a výborná učiteľka. Do kurzu som vstúpila ako " nepopísaný list", netušila som, že predajka a webovka sú 2 rôzne veci. A končím s pochopením princípov predaja na predajnej stránke. Kurz je vhodný aj pre začiatočníkov, aj pokročilých. Každý si v ňom nájde to, čo v aktuálnej situácii potrebuje.
Sabi, ďakujem veľmi pekne za všetko. Prajem Ti, aby kurz " bol žiadaný tovar" , si úžasná učiteľka! Maj sa krásne.

Gabriela Molnárová

Do kurzu som sa prihlásila, pretože bol pre mňa práve aktuálny - potrebovala som vytvoriť svoju prvú predajnú stránku. Napriek tomu, že viem, ako to naklikať, zasekla som sa na tom, že vlastne neviem, čo tam napísať a ako ju poskladať. Sabinin kurz ma krásne previedol celým procesom jej tvorby. Dozvedela som sa, ako sa na ňu dívať z pohľadu návštevníka. Čo a kam napísať, aby ho zaujala a chcel čítať ďalej. Ako ju vytvoriť po vizuálnej stránke, aby viedla oči návštevníka presne tam, kam chcem. Vďaka tomu som prestala tápať a už mám jasno. Kurz odporúčam každému, kto rieši podobný problém. Ale určite môže byť prínosný aj pre všetkých, ktorí už svoju predajnú stránku majú a zaujíma ich, či je možné ju nejako vylepšiť.

EvaHorská

Kurz byl naprosto skvělý, rozhodně jej doporučuji. Během 4 týdnů jsem se dozvěděla všechno. Vloni jsem se dle jednoho kurzu, kde prodejka byla vysvětlovaná, snažila z jednoho videa a pdf pochopit, co je háček, co je problém, co řešení... po pár pokusech, napsat si ji, jsem to vzdala. Tenhle kurz je úplně o něčem jiném. Žádné okecávky, ale praktické tipy, vše perfektně vysvětleno, ukázáno, skvělá zpětná vazba. Sabi je praktická, energetická žena, která ne každému možná sedne, ale za mě byla super. Mám ráda stručnost, jít přímo k věci a to se Sabi zažiješ.

Markéta Hegerová

Z kurzu si odnáším jasnou představu o tom, jak má vypadat funkční prodejní stránka. Pochopila jsem, že každá její čast má svou nezastupitelnou funkci a je riskantní ji vynechat. Nové pro mě byly informace o práci s bonusy - zatím jsem si je užívala jen jako klientka a moc jsem o nich nepřemýšlela. Prakticky si odnáším textový základ prodejky a novou landing page pro svůj kurz konverzace v češtině a těším se, že mi přivedou víc nových studentů. Videa a návody mi pomohly překonat tvůrčí blok, kdy jsem vlastně vůbec nevěděla, jak prodejku na konverzaci napsat. Kurz přišel v pravý čas! Celý kurz byl přehledný, zvládnutelný, podpora skvělá - Sabina umí dobře poradit a pomoct s texty. Vyhovuje mi i to, jak umí vyjádřit stručně nejdůležitější myšlenky a míří k jádru věci. Opravdu neplýtvá časem. Cítím, že je to žena činu a má s prodejkami bohaté zkušenosti, o které se ochotně podělí. Díky moc za nápady, informace a laskavou péči.

Věra Rádyová

Díky kurzu Sabiny jsem si přeskládala některé priority a jejíma chytře pokládanýma otázkama se dostala do bodu, že svou prodejku budu dost možná psát pro jinou cílovou skupinu. Už vím jak prodejku správně poskládat aby byla šťavnatá a zaujala správným způsobem. Jediné co mě mrzí je, že jsem přišla o konečnou zpětnou vazbu kvůli mojí osobní časové tísni. Zpětná vazba byla totiž velice rychlá, podnětná a trefná. Zároveň pro mě byla tím nejhodnotnějším z celého kurzu.

Anežka Prokšová

Kurz mi přinesl srozumitelné informace o tom, jak prodejní stránku tvořit a jakou strukturu by měla mít. Také jsem si ujasnila, pro kterého mého ideálního klienta ji tvořím. Užitečné pro mě byly i technické návody, které jsme měli k dispozici. Oceňuji možnost zpětné vazby i sdílení informací uvnitř FB skupiny.

Kateřina Procházková

Prodej není o náhodě, je to důkladně prozkoumané umění, kterému se dá naučit. A pokud nechcete ztrácet čas tím, že si všechny informace budete vyzobávat sami, rozhodně sáhněte po Sabinině kurzu. Je energická, dokáže nakopnout k akci a moc dobře ví, o čem mluví. Pomohla mi setřídit si to, co jsem nějakým způsobem nevědomky vnímala, pojmenovat to a systematizovat. Není to tak složité, jak by se mohlo zdát. Jen člověk musí vědět, odkud na to jít. Díky, Sabi!

Jitka Ládrová

Pokud s psaním prodejek nemáte moc zkušenosti, Sabiny kurz "Zvyšte svůj prodej díky perfektní prodejní stránce", vás rozhodně posune dál. Dostanete informace k teorii a principům, ale je i velmi praktický. Rovnou si během něj sestavíte svou skvělou prodejku. 🙂

Petra Gregušová

Do kurzu jsem vstoupila bez jasné představy o mém produktu. Díky vedení Sabiny jsem si ujasnila ideální klientku, jaké části má správná prodejka obsahovat a taky jsem byla ráda za technické návody. Kdo měl opravdový zájem, prodejku dokončil a dostal i spoustu tipů od Sabiny i holek v kurzu.

Petra Beierová

Kurz je vážně super, Sabina tě krok po kroku provede přípravou k vytvoření prodejky, donutí se zamyslet detailně nad tvojí službou, což ti pomůže jednoznačně uspořádat si myšlenky a dopilovat tvoji službu k dokonalosti. Tak už jen stačí informace poskládat a máš prodejku pro svoji službu hotovou 🙂
Bylo to super, moc děkuji.

Radka Jarmarová

Stojí za to si to projít, znát to, jak se tvoří prodejka takto podrobně dříve, by mi určitě usnadnilo cestu. Sabina skvěle předává informace, uceleně a logicky, takže i ten, komu přijde tvoření prodejky moc technické, dokáže porozumět a začít ji pro své klienty i svou nabídku tvořit.

Milena Kořínková

Do kurzu jsem šla s tím, že mám už prodejku napsanou a jen si ji upravím. Sabina ale poskytla tolik tipů, včetně celkového návodu na závěr, že jsem celou prodejku překopala tak, že je pro uživatele mnohem přehlednější. Děkuji.

Jana Novotná

Tento kurz je perfektní, vše je krásně vysvětleno a názorně ukázáno. Děkuji za to, že jsem mohla být v tomto kurzu, za skvělou podporu a motivaci kterou nám Sabina dávala po celou dobu.

Jitka Vodičková

Kurz mi dal veľa informácií z oblasti tvorby a obsahu tvorenia predajných stránok v roznych nástrojoch. Na konci kurzu sme mali kompletné a funkčne vytvorené predajné stránky. Super bolo že sme na ne dostali spetnú vazbu od dievčat z kurzu a aj od Sabiny. Jej odbornosť je nespochybniteľná. Vedela sa orientovať vo viacerých oboroch, pre ktoré sme predajné stránky tvorili. Ůžasne zodpovedala všetky otázky a promtne reagovala na všetky dotazy. Vrelo odporúčam každému.

Monika Pagáčová

Kurz mě naučil přemýšlet o své knize v úplně novém rozměru. Postupně jsem si dávala dohromady pod vedením lektorky Sabiny Hrabovské všechny bloky, které ve výsledku daly dohromady prodejní stránku. Odnáším si hotovou prodejku, kterou doufám použiju:-) Postupné směrování mi rozšířilo obzory ve vyjadřování, ukázalo co říct a taky kdy to říct zákazníkům. Moc mi pomáhaly lektorčiny konkrétní rady, co ještě a nebo jak lépe něco napsat. Kurz byl skvělý a moc za něj děkuju.

Dana Beranová

Parádní kurz na vytvoření přitažlivé prodejní stránky, který doporučuji i nepsavcům ✍️. Sabča krásně a výstižně vysvětlí, nad čím je potřeba se zamyslet a jak to sepsat na prodejku. A nejlepší je, že ti dává průběžně zpětnou vazbu s bezva postřehy a radami. Se Sabčou se fakt dobře píše, až mě mrzí, že kurz končí. Začalo mě to vážně bavit 💗.
Krásný kurz to je. Skvěle připravený, promyšlený, sympatický a hlavně ve výsledku opravdu použitelný do praxe. Moc za něj a za tu energii 💫 DĚKUJU.

Staňa Bartoňová

Sabiny kurz je super, protože se v něm probírá nejen teorie, ale je také plný praktických tipů a rad a v neposlední řadě i technických návodů. S tímto kurzem si fungující prodejku dokáže vytvořit každý.

Klára Bílková

Sabi je moc příjemná a přátelská. Vše mi v kurzu vysvětlila, měla vždy zajímavé doplňující otázky, které mi pomohly ještě lépe sepsat vše potřebné do prodejky. Líbily se mi veškeré návody, které pochopí úplně každý a také to, že se kdykoliv na danou otázku zeptala, i soukromě, odepsala a popsala tak, abych tomu rozuměla. Jsem moc spokojená a už vím, že první psaní prosejky nebude takové děsně, ale naprosto na pohodu a klídek.

Eva Midžal Kamasová

Chceš si zvýšit prodej nebo si napsat prodejní stránku? Určitě využij kurzu "Zvyšte svůj prodej...", kde nám Sabina krok po kroku vysvětlila, jak tuto prodejku napsat, jak nad ní přemýšlet a jak si ji nakonec vyladit i pomocí grafiky, titulků a CTA. Kurz obsahoval, jak teorii, tak i návody na některé dílčí technikálie. Každý týden byly i Otázky a odpovědi. Kurz byl super a fakt Ti ho doporučuji 🙂

Dagmar Popelková

Konzultace

Chcete se posunout? Rozhodně si objednejte konzultaci.

Pěkný den, píšu dnes doporučení a referenci na úžasnou Sabinu Hrabovskou a její marketingové poradenství. Sabi je skvěle připravená, má nastudované jak Vaše stránky fungují, jak se zobrazují na netu, vše, co se týká fb i ostatních kanálů, kde působíte. Má skvělé tipy a postupy, jak dosáhnout vývoje a většího dosahu. Vše velmi přehledné a srozumitelné. Je velmi ochotná, v případě potřeby, tak ráda znovu vysvětlí a nabídne další nápady. Jsem moc spokojená a děkuji za velmi příjemný rozhovor. Pokud si volíte posun i vy, tak jí rozhodně piště o konzultaci 🙂
KLÁRA BERKOVCOVÁ
Zakladatelka Energetické školy www.energetickaskola.cz

Nečekala jsem tolik informací

Milé ženy, možnost online setkání pro probrání záležitostí kolem nastavení webu bylo se Sabinou Hrabovskou ve výsledku velmi přínosné. Věděla jsem, že některé záležitosti bude potřebné změnit, ale nečekala jsem tolik informací. Sabina byla připravená, měla trefné poznámky, nápady na vylepšení. Jsem ráda, že jsem do konzultace šla, pomohla mi se posunout dále, uspořádat si priority, zjistit profi pohled, co zákazník vnímá když přichází na naše stránky webové, co potřebuje vidět, jak jej nasměrovat. Stránky máme částečně upraveny a ještě nás čekají další kroky. 🙂
Hanka Procházková
Majitelka agentury www.vseprochuvy.cz

Mám kolem sebe profíky a Sabina je jeden z nich.

Tvořím jiz dva měsíce e-shop, učím se, kde se dá. Potřebuji, aby vše, co je uvnitř mě...a že hodně nápadů....aby šlo ven. Za pomoci současných technologií.
A tak jsem poprosila Sabinu, aby se mi na stránky podívala. Bylo to v rámci jejího týdne s Vlčicí.
Můj e shop se mi líbil, bylo na něm již dost práce hotovo. A tak jsem chtěla nezávislé očko.
 Bylo pro mě skvělé slyšet, jak dobře se mnou Sabina pracovala. Je vidět, že má zkušenost práce s klientem a ví, co dělá. Na webu mi ukázala, co potřebuje změnit. Kde jsem
váhala a viděla dvě cesty, tam mě nasměrovala na jednu. Do ničeho mě netlačila. Byla to správná cesta. Mám celý seznam poznámek, které jsem nově zakomponovala do eshopu. Co
šlo udělat, již jsem udělala, co nešlo, nejde kvůli šabloně. Možná je to jen má neznalost šablony.....teď jsem objevila, kde jsou i jiné fonty. Takže na nich budu dělat později.
Takže největších změn dosáhla hlavní stránka, rozložení a zlehčení popisu sekcí Dárkové kazetky a Mohendžodáro.
 Co bylo pro mě nejzajímavější AHA? Že mám víc pracovat s tučným a tenkým písmem, odrážkama...A ne s emotikonama, jak jsem měla.
Takže jsem nadšená, když vidím, že kolem mě jsou lidi, kteří jsou takový profíci a vědí co dělají a ještě umí dobře komunikovat s klientem a pomoct. A Sabina je jeden z nich .
Díky ti moc.

Lucie Kubů z Vrbiček

Setkání se Sabina Hrabovská bylo pro mě opravdu hodně inspirativní.
Dozvěděla jsem se mnohem víc informací, než jsem vůbec očekávala, ale přitom jsem se překvapivě necítila zahlcená.
Bylo znát, že Sabina věnovala opravdu spoustu času pečlivé přípravě a poctivě si prostudovala a zkušeným okem zhodnotila každý jednotlivý kousíček mého webu, stránek na
sociálních sítích i osobního profilu. A nejen to, nahlédla i za to "co je vidět".
Dostala jsem opravdu hodně konkrétních, ale velice podnětných rad. Sabina mi vždy danou věc vysvětlila, trpělivě odpovídala na moje doplňující dotazy a pak počkala, až si vše
zapíšu.
Skvělé je také to, že je u ní možnost následného callu, pokud by člověk zjistil, že třeba trochu pozapomněl, jak něco bylo myšleno nebo si s tím prostě nevěděl sám úplně rady.
Některé změny jsem udělala ihned, jiné budu zapracovávat postupně. Ale vše z toho, co mi Sabina poradila, mi vážně sedí.
U některých rad jsem si řekla: "No jo vlastně, proč mě tohle nenapadlo, to je super."
A u jiných zase naopak třeba: "Ty jo, tohle jsem ani nevěděla, že vůbec jde a přitom mi to teď fakt dává smysl."
S některými markeťáky má člověk pocit, že jejich rady jsou tak nějak obecné.
Jo něco z toho je fajn, ale něco vám vlastně vůbec nesedí, je vám to tak trochu proti srsti a musíte si z toho vyzobávat to svoje.
Se Sabinou je to jinak.
Je to všechno úplně komplet na míru a sedí to jak pr.. na hrnec.
Já osobně jsem ve výběru lidí, kteří mi mají radit, dost náročná.
Se službami Sabiny jsem ale opravdu spokojená a moc jí doporučuji.
Takže pokud potřebujete poradit s webem, sociálními sítěmi, propagací a vším tím okolo marketingu (ať už jsou to ty viditelné nebo skryté a technické věci, nebo cokoli jiného, co se
toho týká) a chcete opravdu hodně osobní přístup, obraťte se na Sabinu.
A mimochodem, je moc milá a příjemná
Sabi ještě jednou děkuju

Lucie Kroďáková

Dokonalý plán

Dokonalý plán na rok 2023 byl opravdu dokonalý.

 

Dokonalý plán na rok 2023 od Sabiny byl opravdu dokonalý.😉 Je detailní, srozumitelný a hlavně – přímočarý. Vede jasně k cílům bez jakýchkoli kudrlinek a zbytečností.📈 Oceňuju Sabinino myšlení “ve velkém” a motivování k divokým snům, které však není pouhým stavěním vzdušných zámků, protože se jde do akce a vše se rozfázuje na dílčí kroky tak, aby se dalo k vytyčenému cíli postupovat krůček po krůčku a v lehkosti.
Sabina je milá, vstřícná, lidsky vysvětlí jakýkoli dotaz a jde vidět, že svůj obor a pole působnosti naprosto ovládá a dovede člověka posunout na jeho cestě k vytouženým cílům. Oceňuji její autenticitu a příklady z osobní praxe, které jsou nesmírně inspirující.
Vřele doporučuji.🙂 

Daniela Dubčáková 

Lektorka arteterapie & poradkyně v oblasti financí a pojištění