Pomáhám ženám růst, být vidět, slyšet a hlavně prodávat

Jsem vaše průvodkyně v on-line světě

Máte skvělou službu či produkt, ale neprodáváte?
O vašem podnikání ví jen blízké okolí?
Ztrácíte se v možnostech propagace?

Jsem tu pro vás. Pojďme projít vaše dosavadní způsoby propagace, optimalizovat je a rozjet váš byznys na plno. Propojím váš byznys do jednoho celku. Naučím vás, jak přemýšlet o propagaci i prodeji. Celým procesem vás provedu s lehkostí. 

Miluji marketing a byznys. 

Do marketingu jsem se zamilovala na první pokus. Jako ředitelka hotelu jsem spolupracovala s mnoha agenturami, vytvářela online i offline propagaci, plánovala eventy, cenovou politiku a řešila vše kolem reklam. Mám za sebou kurzy, školení i webináře a neustále se vzdělávám, abych mohla svým klientkám pomoci růst a zářit.

Protože to je můj cíl.

Jsem energetický střelec a to doslovně. Jsem cestovatelka, inovátorka, motivátorka, optimalizátorka, buřič a multipotencionální rebelka. Nebojím se výzev a v hlavě mám vír originálních nápadů. Kolem problémů, nefunkčních a špatně nastavených systémů nechodím obloukem, ale hledám to správné řešení pro jejich optimalizaci.

Sabina Hrabovská - Intuitivní markeťačka a byznys šamanka - www.sabinahrabovska.cz

Propojuji duši s cíli, aby vám vaše osobní i pracovní bytí dělalo nejen radost, ale přitáhlo si ideální klienty se skvělou energií.

 A to mě baví.

Jsem přímá i když sedím shrbeně a upřímné odpovědi střílím od pasu. Nemám ráda škatulkování a lékořici (kdo pobýval delší dobu ve Finsku, stejně jako já, pochopí..).

Zbožňuji italskou kuchyni, zmrzlinu, pohyb i můj zvířecí cirkus.

Umím Krav Magu a vycvičím i vašeho psa.

Před třinácti lety jsem založila cvičák pro psy, kde výcvikařím a snažím se o soulad psa i majitele. K tomu mám chovatelskou stanici Soley Austerlitz.

Trénuji Krav Bemaga Meshulav, převážně v Israeli, se Senseiem. A jak doba dovolí, začnu KBM učit děcka v Brně, ale o tom někdy jindy, někde jinde. 🙂

Už to budou dva roky, co jsem si splnila sen a pořídila si cestovní enduro, a tak mne můžete potkat na motovýletě prakticky kdekoli. Naposledy to bylo v Holandsku. 🙂

Pomáhám a přispívám na zraněná, opuštěná a nechtěná zvířata. Ráda podpořím smysluplné projekty se srdcem na správném místě. Díky nim mám doma kočičí komando a jednu adoptovanou psí princeznu.